Karekare

04. 12. 2007 | † 15. 02. 2013 | kód autora: SFu

Ahoj lidi!

Tak další místečko na kterém jsem byl je Karekare, je to takova jakasi oblast s mazeckou pláží, která je tak dlouhá jak oko dohlédne :) Takže celkem soukromí. Když už někoho vidíte, tak je tak daleko, že prostě jen víte, že tam někdo je. Vlny jsou tu celkem velke, něco jako na Piha beach... a stejně tak jsou silné proudy, alespoň podle varování. No a protože na pláži zrovna nebyl žádny livesaver nebo jak to tam psali a protože foukal celkem silný větřík tak jsem byl ve vodě jen po lítka.

Ale co byl mazec...Tak to je to okolí...

No pohleďte sami:

obrazek´

Další samozřejmě na: www.picasaweb.google.com/jan.bulusek :)

Na pláži jsem se tak potloukal a kochal se krásou okolních kopců / skal. Pak jsem se šel podívat na vodopády, která jsou od pláže dál ve vnitrozemí (5 minut). Ten malý měl pod sebou krásný hrnec (jezírko) a to mě docela lákalo...Nakonec jsem ale odolal :) Ten veliký vodopád byl ale naprosto uchvatný. Jen kdyby tam nebyli lidi, hned by se dalo vlézt do té "lagunky" :) No ale co, třeba příště, s někým... :)

Po tom co jsem opustil vodopády, vydal jsem se na takový malý výšlap na jeden z kopců, které jsem fotil z pláže.

obrazek

Samozřejmě, že jsem šel z druhé strany, kde bylo stoupání poněkud mírnější :)

Z tohohle kopce byl tak nádherný výhled! No úplné labůžo:) Naohře pěkně lavička, takže pohodlíčko s výhledem na oceán :)

Pak jsem sešel dolů a jel domů. Noblesa a když si člověk ještě uvědomí, že mu to zabralo jen půl dne... :)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.