Týden VII.

19. 02. 2008 | † 15. 02. 2013 | kód autora: SFu
11.2. Pondělí
Nákup na spolčnou večeři. Takže jsem jel s Maruš koupit ryby, brambory, zeleninu, piva a tak. Kopili jsme dva melouny. Jeden že ho sníme až přijedem domů a druhý navečeři.
Tak jsme každý stlačil půlku melounu a musím říc, že lepší projímadlo neznám. No to byl rachot! Málem praskla mísa.
Na večeři přijel i Danny, ale předtím mě vzal představit Karlosovi. Vypadá to, že u něj budu makat. Mám přijít zítra.
Pak véča - povídání.

12.2. Úterý
Vyjel jsem ke Karlosovi v 7:50 cesta to je snadná a lehká, přesto jsem napoprvé zabloudil. Takže jsem přijel místo v 8:00 v 8:30. No práce je to taková, že lepím popisky na vzorky omítek. Takže normální vzorník (takovej vějířek a zezadu každého listu je jmenovka).
Dělal jsem do 19:20 celkem snadná práce a kupodivu to i utíká. Jen to sezení...
Domluvil jsem se, že přijdu zase v pátek. Středa a čtvrtek totiž jsem ještě v hotelu.

13.2. Středa
V práci jsem zaučoval borce co tam bude za mně.
Skoro nic jsme nestihli. Borec [Kava] umyl okna a pak jsme šli na minibar. Vysvětlit to a pak ještě průběžně u minibaru při tom obsazení hotelu jaké bylo...masakr.

14.2. Čtvrtek
Opět zaučování. Nechal jsem ho pracovat a jen ho kontroloval, pak jsme připravili minibar a frčeli. Dva dny se nevysávalo, ale co...nemůžu stihnout všechno a nechtělo se mi.
Zjistil jsem, že mi proplatí prázdniny (dovolenou). Je to 35 hodin :) Tak super :)

15.2. Pátek
Ráno nechtělo naskočit auto. Baterka. Před nedávnem se nastěhovali nový sousedi, takže se zase nemůžem normálně otočit, ale musíme zcouvávat takovou cestičkou z kopce... Navíc tam je málo místa. Dnes ale byli sousedi už v práci, takže jsem vyjel s Maruš autem abych mohl vyjet s Kubovým. Pak jsem zajel s Marušky, ale Kubovo jsem pak právě už nenastartoval. Museli jsme teda sjet z kopce protlačit kolem Maruš auto a natočit Kubovo. Mazec akce...Vau. Nakonec se povedlo, ale ja přišel do práce zase pozdě.

16.2. Sobota
Dneska jsem jel nakole, protože Kubajs potřeboval auto. Věřte tomu nebo ne, ale tady je fakt všechno opačně. Dokonce i brzdy. Přední je v pravo, takže to chce docela se soustředit... V práci jsem byl do 13:00 a pak frčel domů. Večer jsme chteli jít na Jazz&Blues fest.
Myslel jsem, že vyrazíme třív tak proto tak brzo. Mílil jsem se.
Pak jsme se stavili u Dannyho, potkali tam jeho známe a pak jeli (bez nich) na fest.
Bylo to super! Kapely prostě na ulici pod stánkama, kdyby začalo pršet. Všude policajti a u vchodu prohlížení batohů. Do vnitř nesměl alkohol ani plastová láhev s vodou. Nikdo asi nechtěl zjišťovat je-li to voda. Uvnitř se pak alkohol dal koupit, ale šlo to jen ve vyhrazeném hlídaném prostoru, kdokoli vypadal mladě ukazoval průkaz a s pitím se ven nesmělo. Kuba přesto prošel.
Kapel bylo hafo a zážitek byl kladný a intenzivní :)

17.2. Neděle
Kuba chtěl jít na motorky, ale zaspal.
Tak jsme pak šli na festival jídla.
Bylo to bájo. Tolik etnik. Jídla snad z celého světa :) Za čechy tu nikdo teda nebyl, ale člověk mohl ochutnat věcí z různých míst... :p
Paráda.

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.